sanitky PETRA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

O nás - historie

  Naše Zdravotnická dopravní služba Rudolf Nitsche-Petra byla založena v roce 1999.
Od 1. 1. 2014 byla založena nová společnost -
,,Zdravotnická dopravní služba, Rudolf Nitsche - Petra s.r.o."


Počátky sanitek Petra byly nelehké s ohledem na zkušenosti v tomto oboru i omezené finanční prostředky dělaly nemalé problémy, ale s velkým nasazením a nadšením zaměstnanců i vedení firmy jsme tyto nesnáze postupem času zvládly a svým přístupem ke klientům (pacientům) a vstřícnosti k zdravotnickým zařízením i zdravotním pojišťovnám jsme si vydobyli spokojenou klientelu na trhu poskytovaných služeb DZS (Dopravních zdravotních služeb).
  Náš vozový park čítal na počátku dvě sanitní vozidla DRNR zn. VOLKSWAGEN se čtyřmi zaměstnanci. Během několika málo let došlo k výměně a rozšíření vozového parku v důsledku velkého zájmu a nárůstu našich spokojených klientů na
pět sanitních vozů DRNR zn. Renault Trafik (čtyři vozy) a Renault Master (jeden vůz-s nad standardní výbavou pro imobilní pacienty) se sedmi zaměstnanci.
  Nemalé částky byly a jsou investovány na pravidelnou obnovu vozového parku s periodikou výměny cca 5 let v závislosti na ujetých kilometrech. V současné době v rámci zvyšování komfortu a zkvalitnění služeb našich klientů jsou všechny naše sanitní vozidla vybavena automatickou klimatizací v prostoru pro pacienty a v chladných měsících termostatem topení
a u Re. Masetr i nezávislým topením. Naše vozy jsou neustále pod kontrolou autorizovaného servisu Renault (AUTOMOTOLAND CZ s.r.o. HLUČÍN).
  V návaznosti na zkvalitnění a zefektivnění práce řídícího pultu dispečera byly všechny sanitní vozy vybaveny GPS-monitoringem, kdy dispečer neustále sleduje pohyb vozidel na monitoru a tak je schopen efektivně řídit dopravu, což zkracuje dojezdové časy k pacientům a informuje zdravotnická zařízení o dojezdu vozidel.
  V případě odchylek domluvených dojezdových časů dispečer informuje pacienty i zdravotnická zařízení telefonicky.

Díky velkému nasazení, nadšení, profesionality a ochotě našich zaměstnanců i majitele společnosti se i nadále budeme snažit neustále zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky